Jornada 14 - 2 Juny 2018 | ||||||||
AMPA PAU VILA | 2 | 5 | AMPA LA MARINA "B" | |||||
ESCOLA SANT JAUME "B" | 0 | 5 | EE ENRIC D'OSSÓ "B" | |||||
AMPA MENÉNDEZ PIDAL | 0 | 0 | ESCOLA LA CARPA | |||||
AFA PERE LLISCART | 0 | 6 | AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" |
POS | EQUIP | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | DIF | PTS | |||
1 | AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | 14 | 11 | 3 | 0 | 74 | 26 | 48 | 36 | |||
2 | AMPA LA MARINA "B" | 14 | 11 | 2 | 1 | 82 | 43 | 39 | 35 | |||
3 | AMPA MENÉNDEZ PIDAL | 14 | 9 | 2 | 3 | 68 | 40 | 28 | 29 | |||
4 | ESCOLA LA CARPA | 14 | 9 | 1 | 4 | 75 | 38 | 37 | 28 | |||
5 | EE ENRIC D'OSSÓ "B" | 14 | 5 | 0 | 9 | 44 | 44 | 0 | 15 | |||
6 | AFA PERE LLISCART | 14 | 4 | 0 | 10 | 37 | 80 | -43 | 12 | |||
7 | AMPA PAU VILA | 14 | 2 | 1 | 11 | 41 | 65 | -24 | 7 | |||
8 | ESCOLA SANT JAUME "B" | 14 | 0 | 1 | 13 | 10 | 95 | -85 | 1 | |||
Jornada 1 - 16/17 Febrer 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
ESCOLA LA CARPA | 4 | 5 | AMPA LA MARINA "B" | ESC. LA CARPA (V) | 19:00 | |||||||
AMPA PAU VILA | 4 | 1 | EE ENRIC D'OSSÓ "B" | ESC. PAU VILA (V) | 18:15 | |||||||
ESCOLA SANT JAUME "B" | 0 | 10 | AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | PM LES PLANES - LATERAL | 12:00 | |||||||
AFA PERE LLISCART | 4 | 6 | AMPA MENÉNDEZ PIDAL | ESC. PERE LLISCART (10 mai.) | 17:45 | |||||||
Jornada 2 - 23/24 Febrer 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
EE ENRIC D'OSSÓ "B" | 1 | 3 | ESCOLA LA CARPA | CP ENRIC D'OSSÓ | 9:00 | |||||||
AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | 6 | 2 | AMPA PAU VILA | PME JUAN A. BASTANTE | 11:00 | |||||||
AMPA MENÉNDEZ PIDAL | 4 | 3 | AMPA LA MARINA "B" | ESC. MENÉNDEZ PIDAL (V) | 18:00 | |||||||
AFA PERE LLISCART | 6 | 1 | ESCOLA SANT JAUME "B" | ESC. PERE LLISCART (26 abr.) | 18:00 | |||||||
Jornada 3 - 2/3 Març 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
AMPA LA MARINA "B" | 4 | 2 | EE ENRIC D'OSSÓ "B" | ESC. LA MARINA (V) | 19:15 | |||||||
AMPA PAU VILA | 3 | 4 | AFA PERE LLISCART | ESC. PERE LLISCART (19 abr.) | 18:00 | |||||||
ESCOLA LA CARPA | 4 | 7 | AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | ESC. LA CARPA (V) | 19:00 | |||||||
ESCOLA SANT JAUME "B" | 0 | 16 | AMPA MENÉNDEZ PIDAL | ESC. MENÉNDEZ PIDAL (1 mar.) | 18:30 | |||||||
Jornada 4 - 9/10 Març 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
ESCOLA SANT JAUME "B" | 2 | 2 | AMPA PAU VILA | AJORNAT | *** | |||||||
AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | 2 | 2 | AMPA LA MARINA "B" | ESC. LA MARINA (V) | 20:00 | |||||||
AMPA MENÉNDEZ PIDAL | 6 | 2 | EE ENRIC D'OSSÓ "B" | ESC. MENÉNDEZ PIDAL (V) | 18:00 | |||||||
AFA PERE LLISCART | 1 | 7 | ESCOLA LA CARPA | ESC. PERE LLISCART (V) | 17:30 | |||||||
Jornada 5 - 16/17 Març 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
ESCOLA LA CARPA | 9 | 1 | ESCOLA SANT JAUME "B" | ESC. LA CARPA (V) | 19:00 | |||||||
AMPA LA MARINA "B" | 9 | 1 | AFA PERE LLISCART | ESC. LA MARINA (V) | 19:00 | |||||||
EE ENRIC D'OSSÓ "B" | 3 | 4 | AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | CP ENRIC D'OSSÓ | 11:00 | |||||||
AMPA PAU VILA | 1 | 7 | AMPA MENÉNDEZ PIDAL | ESC. PAU VILA (V) | 18:15 | |||||||
Jornada 6 - 23/24 Març 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
AFA PERE LLISCART | 1 | 4 | EE ENRIC D'OSSÓ "B" | ESC. PERE LLISCART (V) | 18:30 | |||||||
AMPA PAU VILA | 1 | 7 | ESCOLA LA CARPA | ESC. PAU VILA (V) | 18:15 | |||||||
ESCOLA SANT JAUME "B" | 0 | 4 | AMPA LA MARINA "B" | ESC. LA MARINA (22 mar.) | 18:30 | |||||||
AMPA MENÉNDEZ PIDAL | 0 | 5 | AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | ESC. MENÉNDEZ PIDAL (V) | 18:00 | |||||||
Jornada 7 - 6/7 Abril 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
ESCOLA LA CARPA | 9 | 2 | AMPA MENÉNDEZ PIDAL | ESC. LA CARPA (V) | 19:00 | |||||||
EE ENRIC D'OSSÓ "B" | 5 | 0 | ESCOLA SANT JAUME "B" | CP ENRIC D'OSSÓ (13 abr.) | 18:00 | |||||||
AMPA LA MARINA "B" | 7 | 4 | AMPA PAU VILA | ESC. LA MARINA (V) | 19:00 | |||||||
AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | 4 | 2 | AFA PERE LLISCART | ESC. PERE LLISCART (V) | 19:15 | |||||||
Jornada 8 - 13/14 Abril 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | 8 | 0 | ESCOLA SANT JAUME "B" | PM FUM D'ESTAMPA (26 mai.) | 10:00 | |||||||
EE ENRIC D'OSSÓ "B" | 5 | 2 | AMPA PAU VILA | CP ENRIC D'OSSÓ (28 mai.) | 18:00 | |||||||
AMPA LA MARINA "B" | 7 | 5 | ESCOLA LA CARPA | ESC. LA MARINA (V) | 19:00 | |||||||
AMPA MENÉNDEZ PIDAL | 4 | 0 | AFA PERE LLISCART | ESC. MENÉNDEZ PIDAL (17 abr.) | 18:00 | |||||||
Jornada 9 - 20/21 Abril 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
AMPA LA MARINA "B" | 8 | 7 | AMPA MENÉNDEZ PIDAL | ESC. LA MARINA (V) | 19:00 | |||||||
ESCOLA LA CARPA | 5 | 3 | EE ENRIC D'OSSÓ "B" | ESC. LA CARPA (V) | 19:00 | |||||||
AMPA PAU VILA | 2 | 4 | AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | ESC. PAU VILA (V) | 18:15 | |||||||
ESCOLA SANT JAUME "B" | 2 | 7 | AFA PERE LLISCART | PM LES PLANES - LAT | 11:00 | |||||||
Jornada 10 - 27/28 Abril 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | 5 | 2 | ESCOLA LA CARPA | PM SANFELIU | 10:00 | |||||||
EE ENRIC D'OSSÓ "B" | 2 | 6 | AMPA LA MARINA "B" | CP ENRIC D'OSSÓ | 11:00 | |||||||
AMPA MENÉNDEZ PIDAL | 3 | 0 | ESCOLA SANT JAUME "B" | ESC. MENÉNDEZ PIDAL (V) | 18:00 | |||||||
AFA PERE LLISCART | 5 | 4 | AMPA PAU VILA | ESC. PERE LLISCART (V) | 17:30 | |||||||
Jornada 11 - 4/5 Maig 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
AMPA LA MARINA "B" | 3 | 3 | AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | ESC. LA MARINA (10 mai.) | 18:30 | |||||||
EE ENRIC D'OSSÓ "B" | 0 | 4 | AMPA MENÉNDEZ PIDAL | CP ENRIC D'OSSÓ (26 mai.) | 12:00 | |||||||
ESCOLA LA CARPA | 11 | 1 | AFA PERE LLISCART | ESC. LA CARPA (V) | 19:00 | |||||||
AMPA PAU VILA | 7 | 2 | ESCOLA SANT JAUME "B" | ESC. PAU VILA (V) | 18:15 | |||||||
Jornada 12 - 11/12 Maig 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | 5 | 1 | EE ENRIC D'OSSÓ "B" | PM LES PLANES - LATERAL | 13:00 | |||||||
ESCOLA SANT JAUME "B" | 0 | 3 | ESCOLA LA CARPA | PME JUAN A. BASTANTE | 13:00 | |||||||
AFA PERE LLISCART | 5 | 9 | AMPA LA MARINA "B" | ESC. PERE LLISCART (V) | 17:30 | |||||||
AMPA MENÉNDEZ PIDAL | 4 | 3 | AMPA PAU VILA | ESC. MENÉNDEZ PIDAL (V) | 18:00 | |||||||
Jornada 13 - 18/19 Maig 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | 5 | 5 | AMPA MENÉNDEZ PIDAL | PM LES PLANES - LATERAL | 10:00 | |||||||
AMPA LA MARINA "B" | 10 | 2 | ESCOLA SANT JAUME "B" | ESC. LA MARINA (V) | 19:00 | |||||||
ESCOLA LA CARPA | 6 | 4 | AMPA PAU VILA | ESC. LA CARPA (V) | 19:00 | |||||||
EE ENRIC D'OSSÓ "B" | 10 | 0 | AFA PERE LLISCART | CP ENRIC D'OSSÓ | 11:00 | |||||||
Jornada 14 - 2 Juny 2018 | CAMP | HORA | ||||||||||
AMPA PAU VILA | 2 | 5 | AMPA LA MARINA "B" | DIADA DE L'ESPORT ESCOLAR | *** | |||||||
ESCOLA SANT JAUME "B" | 0 | 5 | EE ENRIC D'OSSÓ "B" | DIADA DE L'ESPORT ESCOLAR | *** | |||||||
AMPA MENÉNDEZ PIDAL | 0 | 0 | ESCOLA LA CARPA | DIADA DE L'ESPORT ESCOLAR | *** | |||||||
AFA PERE LLISCART | 0 | 6 | AMPA BUSQUETS I PUNSET "B" | DIADA DE L'ESPORT ESCOLAR | *** |