Futbol Sala - Tercera Fase


BENJAMÍ

CALENDARIS          CLASSIFICACIONS HISTÒRIC
GRUP B GRUP B GRUP B
GRUP C GRUP C GRUP C
GRUP D GRUP D GRUP D
GRUP E GRUP E / Sense FdC GRUP E

 ALEVÍ

CALENDARIS          CLASSIFICACIONS HISTÒRIC
GRUP C GRUP C / Sense FdC GRUP C
GRUP D GRUP D GRUP D
GRUP E GRUP E GRUP E
 

 CLASSIFICACIÓ EN PROVES

                         
    FUTBOL SALA PRIMERA FASE - BENJAMÍ GRUP A    
                           
  POS EQUIP PJ PG PE PP GF GC DIF PTS      
  1 Escola Sant Jaume FEP 10 8 1 1 56 20 36 25      
  2 AMPA Pep Ventura 10 7 2 1 49 34 15 23      
  3 AMPA Màrius Torres 10 4 1 5 33 35 -2 13      
  4 Escola Montessori 10 2 6 2 37 28 9 12      
  5 AMPA Ramón y Cajal 10 1 2 7 21 53 -32 5      
  6 AMPA Ernest Lluch 10 0 4 6 19 45 -26 4      
                           
                           
    Jornada 1 - 20/21 Octubre 2017   CAMP HORA
                           
    Escola Sant Jaume FEP 2 1 Escola Montessori   PM FUM D'ESTAMPA 12:00
    AMPA Pep Ventura 3 1 AMPA Màrius Torres   ESCOLA PEP VENTURA (V) 17:45
    AMPA Ramón y Cajal 4 4 AMPA Ernest Lluch   ESCOLA RAMÓN Y CAJAL (V) 18:00
                           
    Jornada 2 - 27/28 Octubre 2017   CAMP HORA
                           
    Escola Montessori 1 1 AMPA Màrius Torres   PM FUM D'ESTAMPA 10:00
    Escola Sant Jaume FEP 4 3 AMPA Ramón y Cajal   PM FUM D'ESTAMPA 11:00
    AMPA Ernest Lluch 2 5 AMPA Pep Ventura   PM LES PLANES 10:00
                           
    Jornada 3 - 3/4 Novembre 2017   CAMP HORA
                           
    AMPA Pep Ventura 6 7 Escola Sant Jaume FEP   ESCOLA PEP VENTURA (V) 17:45
    AMPA Màrius Torres 3 1 AMPA Ernest Lluch   PM FUM D'ESTAMPA 9:00
    AMPA Ramón y Cajal 5 4 Escola Montessori   ESCOLA RAMÓN Y CAJAL (V) 18:00
                           
    Jornada 4 - 17/18 Novembre 2017   CAMP HORA
                           
    Escola Sant Jaume FEP 7 2 AMPA Màrius Torres   PM FUM D'ESTAMPA 12:00
    Escola Montessori 2 2 AMPA Ernest Lluch   ESCOLA PEP VENTURA (V) 17:45
    AMPA Ramón y Cajal 3 5 AMPA Pep Ventura   ESCOLA RAMÓN Y CAJAL (V) 18:00
                           
    Jornada 5 - 24/25 Novembre 2017   CAMP HORA
                           
    AMPA Ernest Lluch 2 4 Escola Sant Jaume FEP   PM FUM D'ESTAMPA 12:00
    AMPA Pep Ventura 5 5 Escola Montessori   ESCOLA PEP VENTURA (V) 17:45
    AMPA Màrius Torres 4 0 AMPA Ramón y Cajal   ESCOLA RAMÓN Y CAJAL (V) 18:00
                           
    Jornada 6 - 1/2 Desembre 2017   CAMP HORA
                           
    AMPA Ernest Lluch 1 1 AMPA Ramón y Cajal   PM FUM D'ESTAMPA 12:00
    Escola Montessori 3 3 Escola Sant Jaume FEP   ESCOLA PEP VENTURA (V) 17:45
    AMPA Màrius Torres 5 8 AMPA Pep Ventura   ESCOLA RAMÓN Y CAJAL (V) 18:00
                           
    Jornada 7 - 15/16 Desembre 2017   CAMP HORA
                           
    AMPA Màrius Torres 2 4 Escola Montessori   PM FUM D'ESTAMPA 12:00
    AMPA Pep Ventura 5 2 AMPA Ernest Lluch   ESCOLA PEP VENTURA (V) 17:45
    AMPA Ramón y Cajal 0 7 Escola Sant Jaume FEP   ESCOLA RAMÓN Y CAJAL (V) 18:00
                           
    Jornada 8 - 22/23 Desembre 2017   CAMP HORA
                           
    Escola Sant Jaume FEP 3 5 AMPA Pep Ventura   PM FUM D'ESTAMPA 12:00
    Escola Montessori 11 2 AMPA Ramón y Cajal   ESCOLA PEP VENTURA (V) 17:45
    AMPA Ernest Lluch 3 4 AMPA Màrius Torres   ESCOLA RAMÓN Y CAJAL (V) 18:00
                           
    Jornada 9 - 13/14 Gener 2018   CAMP HORA
                           
    AMPA Màrius Torres 1 7 Escola Sant Jaume FEP   PM FUM D'ESTAMPA 12:00
    AMPA Pep Ventura 3 2 AMPA Ramón y Cajal   ESCOLA PEP VENTURA (V) 17:45
    AMPA Ernest Lluch 2 2 Escola Montessori   ESCOLA RAMÓN Y CAJAL (V) 18:00
                           
    Jornada 10 - 20/21 Gener 2018   CAMP HORA
                           
    Escola Sant Jaume FEP 12 0 AMPA Ernest Lluch   PM FUM D'ESTAMPA 12:00
    Escola Montessori 4 4 AMPA Pep Ventura   ESCOLA PEP VENTURA (V) 17:45
    AMPA Ramón y Cajal 1 10 AMPA Màrius Torres   ESCOLA RAMÓN Y CAJAL (V) 18:00